Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kumiała - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł9 496 m² 36,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 496 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Siedlisko na sprzedaż - kumiała |.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Ostrynka

Ostrynka(Kumiała + 12 km)

1 290 000 zł200 m² 11 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej rezydencji położonej w klimatycznej wsi Ostrynka, tuż obok miejscowości Janów. Dom został stworzony z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jasionówka

Jasionówka(Kumiała + 9 km)

170 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolnostojącego położonego w malowniczej, spokojnej wsi w gminie Jasionówka. Nieruchomość posiada bardzo dogodny dojazd bezpośrednio drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna(Kumiała + 21 km)

950 000 zł174,30 m² 5 450,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy 174 m z płaskim dachem stan deweloperski, energooszczędny, na pięknej działce 1300 m w Czarnej Wsi Kościelnej * Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wólka(Kumiała + 12 km)

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedstawiamy Państwu urocze siedlisko zlokalizowane około 50 min od Białegostoku. Cicha, spokojna miejscowość jest ulokowana wśród pól i łąk, w pobliżu lasów i rzeki Olszanka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Knyszyn

Knyszyn(Kumiała + 21 km)

579 000 zł119,96 m² 4 826,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Knyszyn (powiat moniecki), w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Knyszyn

Knyszyn(Kumiała + 21 km)

589 000 zł119,96 m² 4 909,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

Buksztel,Czarna Białostocka(Kumiała + 23 km)

899 000 zł94 m² 9 563,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż piękny dom w otoczeniu lasu o powierzchni 94m2, zlokalizowany na ul. Porzeczkowej w Czarnej Białostockiej! Dom został posadowiony na działce w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kuplisk(Kumiała + 12 km)

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Przedstawiamy Państwu urocze siedlisko zlokalizowane w gminie Janów, około 40 min od Białegostoku. Cicha, spokojna miejscowość Kuplisk, jest ulokowana wśród pól i łąk, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sztabin

Sztabin(Kumiała + 25 km)

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 200 m²

***piekne siedlisko Z własna linią brzegową biebrzy*** Zapraszamy na prezentację dużego siedliska z własną linią brzegową Biebrzy położonego w gminie Sztabin. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Mońki(Kumiała + 21 km)

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom na sprzedaż Mońki, ok. 200 m , działka 597 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Mońki, o powierzchni około 200 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kumiała

Kumiała,podlaskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

* oferta na wyłączność w naszym biurze. Cena do negocjacji Zapraszam państwa na prezentacje atrakcyjnego siedliska położonego w malowniczej części Podlasia we wsi koło Korycina.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij